Valentínske zdobenie nechtov

Valentínske zdobenie nechtov

Láska je tým najkrajším citom a prejaviť ju objatím, bozkom, či obyčajným úsmevom je tým najkrajším darčekom. Prejavovať si lásku by malo byť každodenným rituálom. Ten kto lásku prejavuje nezištne, vždy sa mu vráti dvojnásobne. Preto aj keď niekedy nemáte svoj deň, otvorte svoje srdce a ukážte svojej polovičke, že je pre Vás veľmi dôležitá. Ukážte svojim deťom, že sú pre Vás stredom vesmíru. Objímte svojich rodičov a starkých, rozdávajte lásku každý deň a všetkým, ktorí sú pre Vás dôležití.

Valentín

14. Február patrí všetkým zamilovaným. Všade nás obklopujú srdiečka, bonboniéry a kytice ruží. Muži zháňajú sladké darčeky a ženy chystajú romantický večer. Aj Vy slávite tento deň, alebo sa riadite prvým odstavcom nášho blogu??Každopádne Február sa nesie v znamení srdiečok všade a na všetkom. Preto Vám ukážeme ako krásne viete tento zamilovaný symbol preniesť na svoje nechty.

Červená je farbou Valentína

Všetky odtiene červenej majú zelenú, jasnáneónová či glitrová… s červenou proste zažiarite. Je ženská, sexi a mužom sa jednoducho na žene páči

Ružové srdiečka

Romantika v svetlo ružových odtieňoch, ktoré viete skombinovať s čiernou, bielou, zlatou či striebornou, stačí malé srdiečko a Valentínske nechty sú na svete.

Love, love, love..

Nápisy na jemnej manikúre ako „love“… sú naozaj IN. Šikovnejšie manikérky ich vedia krásne nakresliť, kto si netrúfne v ponuke nájdete množstvo nálepiek, ktorých aplikácia je jednoduchá.

Láska nie len v ružovej a červenej

Predstavte si dokonalú modrú manikúru a nej biele srdiečka… čo Vy na to? Dnes viete Valentínsku štylizáciu vykúzliť z akejkoľvek farbe.

Postavičky

Máte radi postavičky ako sú Minnie Mouse, Snoopy a podobne? Pre Valentín ako stvorené:). Postavičky nesúce srdiečka alebo sa len tak opierajúce o seba, no odolali by ste im?

Veríme, že ste si našli tú svoju inšpiráciu pre tento deň, a že ho prežijete tak ako si želáte, v láske a šťastí so svojimi polovičkami 🙂

Miška 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *