Niečo málo

O BeautyMarkete

Každý z nás si vie predstaviť ideálny svet, v ktorom by všetky naše potreby - nechtových dizajnérov, manikérov a pedikérov, komplexne pokryje jedna špičková, profesionálna značka. Z vlastnej, niekoľkoročnej skúsenosti však viem, že takýto ideál sa hľadá iba veľmi ťažko, ale aj to, že takmer každý výrobca sa môže popýšiť nejakým TOP produktom, ktorým sa odlišuje od svojej konkurencie.

Našou ideou je prinášať Vám práve produkty, po ich starostlivom výbere, overení a praktickom odskúšaní.

Neponúkame teda z každej značky kompletný ich sortiment, ale snažili sme sa pre Vás vytvoriť  veľmi atraktívnu paletu "creme de la creme" produktov, pozostávajúcu z toho najlepšieho, čo jednotlivé značky ponúkajú. Produkty, pri ktorých sme si istí, že Vám prinesú maximálnu spokojnosť a radi ich zaradíte na svoj zoznam najpoužívanejších materiálov vo svojej každodennej práci.  

100% kvalita a zdravotná nezávadnosť ponúkaných výrobkov

Samozrejmosťou je 100% kvalita a zdravotná nezávadnosť ponúkaných výrobkov, ktorých zárukou je ich výber iba z certifikovaných spoločností, pre ktoré sú tieto atribúty na prvom mieste. Žiaden z produktov nebol testovaný na zvieratách, sú vegan friendly a vyrábané v EU. 

Váš Beauty MarkeT